5.3.29 Kamja Choobinco Iran | کمجا چوبينکو ايران: چوبینکو و تختخوابهای کمجا ( تاشو دیواری )
فروشگاه اینترنتی دکوزین
گروه صنعتی H.T.M

چوبینکو و تختخوابهای کمجا ( تاشو دیواری )


تخت تاشو  -  تختخواب تاشو  - تخت کمجا و تختخواب کمجای دیواری
گروه صنعتی چوبینکو با ایجاد بهترین ترکیبها از ام دی اف و فلز توانسته محصولاتی بسیار زیبا و با کیفیتی فوق العاده و استثنایی را تولید و به مشتریان خود تقدیم نماید .

تخت کمجا ی چوبینکو از نظر ظاهری به نسبت سایر تولید کنندگان متفاوت بوده و از طرح های جذاب CNC   و تاجهای تخت  زیبا در آنها استفاده شده که این موضوع ابتکاری جدید در تولیدات تخت تاشو در ایران است .

تخت کمجا ی چوبینکو از رنگهای متنوع ام دی اف تولید می شود و مشتریان چوبینکو لین اختیار را دارند که رنگ های مورد علاقه خود را از میان 50 رنگ متنوع از بهترین و مرغوبترین MDF  های موجود در بازار انتخاب کنند.

ما تخت کمجا های تولیدی خود را با عمق های 40 و 60 سانتی متر می سازیم که این ابعاد امکان استفاده بهتری از محیط را به شما می دهند .

اگر شما علاقمند باشید ما می توانیم در فضای بالای تختخوابهای شما یک گنجه بسیار بزرگ و جادار بسازیم تا این موضوع امکان استفاده بهینه تری از فضا را به شما بدهد .

تخت کمجا چوبینکو برای مشتریانی که می خواهند هزینه کمتری بپردازند نیز پیشنهاداتی  دارد که با قیمتهای بسیار پایین و باور نکردنی بتوانند یک تخت تاشو بسیار خوب و با کیفیت داشته باشندزیرا ساخت تخت تاشو تخصص ماست .

مشتریان تخت کمجا چوبینکو این اختیار را دارند تا به نسبت ابعاد و شرایط فضای منزل خود کالا سفارش دهند و کارکنان ما بسیار خشنود خواهند شد تا بدون هیچ هزینه ای در منزل شما حاضر شده و بصورت رایگان به شما مشورت دهند و محل نصب تختخوابها را برای شما اندازه گیری نمایند.

برای ما اصلا" ابعاد اتاق و محلی که شما می خواهید در آن  تخت کمجا داشته باشید اهمیت ندارد زیرا بدلیل توانایی که در تولید یراق آلات تخت کمجا داریم می توانیم به هر اندازه ای که شما بخواهید و فضای منزلتان اجازه دهد برایتان  تختخواب کمجا بسازیم و حتی تشک تختخواب کمجا را نیز بصورت سفارشی برای شما تهیه نماییم .

گروه صنعتی H.T.M  اولین و تنها تولید کننده جکهای گازی و ست کامل یراق آلات تختخوابهای تاشو و تخت کمجا یکی از مجموعه های همکار با چوبینکو است که بیش از 80 درصد از تولید کنندگان تخت تاشو از یراق آلات این گروه تولیدی در محصولاتشان استفاده می کنند لذا ما  کلیه جکهای گازی تختخواب کمجا ی تولیدی خود را تا 3 سال گارانتی تعویض می نماییم .

کلیه  تخت های تاشو و محصولات  چوبینکو از هر نظردارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و شما تنها با یک تماس تکنسین های چوبینکو را در کنار خود خواهید دید.

چوبینکو  تخت تاشو های خود را در چند سایز استاندارد در حالت عمودی ( ایستاده ) افقی ( خوابیده ) می سازد که ابعاد آنها به شرح ذیل است:

لازم به توضیح است که تختخوابهای کمجا چوبینکو از نظر عمق ( فاصله بیرونی تخت تا لبه دیوار) در دو سایز 40 سانتی متر و 60 سانتی متر  موجود می باشد . تختخوابهای کمجا با عمق 60 سانتی متر این امکان را به شما می دهد که در داخل کمد تخت یک گنجه بزرگ برای قرار دادن بالشت و لوازم خواب ،  یک کمد خوب برای کتابخانه و یا هرمنظور دیگر و نیز یک دکور زیبا و شیک در داخل تخت داشته باشید که البته تغییر مشخصات و نمای داخل تخت برای شما نیز در زمان سفارش ممکن می باشد.

چوبینکو بمنظور استفاده بهینه از فضای اتاق علاوه بر تختخواب  کمجا کمد لباس ، میز آرایش ، ویترین ، دراور ، عسلی ، میز کامپیوتر ، کتابخانه و ... نیز طراحی نموده که انها نیز بسیار کمجا بوده و در استفاده بهینه از فضای منزل شما مناسب و کاربردی می باشند  .


map_marker

تهران شهرک صنعتی چهاردانگه نبش خیابان سوم آلمینیوم کاران پلاک 23